Liečba hemoroidov

Je veľmi dôležité podchytiť toto ochorenie už v počiatočnom štádiu

Hemoroidy sa dajú zväčša úspešne liečiť, avšak kôli hanbe zveriť sa lekárovi, dochádza k zhoršeniu stavu a k postupu ochorenia do ďalšieho štádia. Hemoroidálne ochorenie je tiež považované za utajené ochorenie. Existuje odhad, že iba 3% dospelej populácie sa s týmto problémom obráti na lekára. Teda väčšina postihnutých sa s týmto problémom vyrovnáva sama.

Úprava životného štýlu

V liečbe hemoroidov sa v prvom rade uplatňuje úprava životného štýlu – dostatočný pohyb, posilňovanie panvového dna a úprava stravy, pravidelné a správne vyprázdňovanie a hygiena.

Konzervatívna liečba

Konzervatívnou liečbou /maste, čípky, kúpele/ je snaha zmierniť ľahšie prejavy ako zápal, svrbenie a bolesť.

Chirurgická liečba

Chirurgická liečba prichádza na rad ak predchádzajúce režimové opatrenia a konzervatívna liečba nepomáhajú a ochorenie je vo vyššom štádiu.

 

H4 repar.it ako účinné riešenie pri problémoch s hemoroidmi

Jedinný originál v tekutej forme

Aplikácia 1 × denne

Nájdete vo svojej lekárni

Zbavte sa hemeroidov
ľahko a účinne

H4 repar.it je prírodný, patentovaný produkt so 4 základnými a niekoľkými podpornými zložkami, ktorý významne napomáha pri problémoch s Hemoroidmi. Je vyrobený podľa tradičnej osvedčenej receptúry s dôrazom na výrazné účinky liečivých bylín. Inovatívnym a vyváženým zložením hojivých, upokojujúcich a regenerujúcich zložiek zaručuje ľahkú vstrebateľnosť s jedinečným uzdravujúcim efektom.

  • Potláča zápal a opuch
  • Zastavuje krvácanie
  • Zmierňuje bolesť a podráždenie
  • Uľahčuje sťažené vyprázdňovanie
Obal H4 repar.it